Optyka Optometria Łukasz Kulik

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: +48 89 519 57 15

Gabinet optometryczny -

Gabinet optometryczny

Kiedy nasze widzenie się pogarsza, a nie towarzyszą mu inne objawy – np. bóle głowy, pieczenie pod powiekami, łzawienie – wystarczy udać się do salonu optycznego i wykonać badanie wzroku. Zapraszamy do Salonów Optycznych Okulik, gdzie przeprowadzimy profesjonalną diagnostykę optometryczną, pozwalającą na wykluczenie lub potwierdzenie oraz wskazanie stopnia wady wzroku. Dzięki temu szybko, sprawnie i bez oczekiwania w długich kolejkach będziecie Państwo mogli od razu zamówić odpowiednie dla Was okulary. Nasze gabinety optometryczne wyposażone są w nowoczesne urządzenia wiodących światowych firm, które w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnego optometrycznego badania wzroku. Badanie takie poprzedza komputerowe badanie wzroku, które jest tylko wstępem do szeregu procedur.

Specjalizujemy się w profesjonalnie przeprowadzonym optometrycznym badaniu wzorku, które pozwala na najdokładniejsze określenie wady oraz dobranie optymalnej korekcji dla każdej osoby.

Standard badania optometrycznego wymaga określenia stanu pacjenta w kilku podstawowych aspektach. Sprawdzany jest:

  • stan zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem układu wzrokowego,
  • stan refrakcji,
  • stan akomodacji,
  • stan widzenia obuocznego.

Badanie wzroku trwa ok. 30 minut!
Optometryczne badanie wzroku proponujemy za 29 zł przy zakupie okularów korekcyjnych i progresywnych w naszych Salonach Optycznych.

Więcej informacji na temat optometrii oraz samego badania można znaleźć na stronie Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.