Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe są wykonane z niezwykle miękkiego oraz cienkiego materiału, który założony bezpośrednio na oko koryguje wadę wzroku z taką samą skutecznością jak tradycyjne okulary. Dodatkowo nie parują, nie zachlapią się podczas deszczu i nie zsuwają się z nosa.

Soczewki mogą być jednodniowe, jeśli chcemy ich używać sporadycznie lub cenimy sobie higienę i bezpieczeństwo. Wielokrotnego użytku, na przykład dwutygodniowe lub miesięczne. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne dla osób noszących soczewki codziennie. W jednym i drugim przypadku ważne jest używanie okularów korekcyjnych po zdjęciu soczewek, tak aby nasze oczy odpoczęły, a my abyśmy mogli cieszyć się komfortowym widzeniem.

W Salonach Optycznych OKULIK, w trakcie wizyty nauczymy Cię zakładania, zdejmowania oraz zasad pielęgnacji związanych z użytkowaniem soczewek kontaktowych. Otrzymasz również bezpłatny zestaw soczewek próbnych. Dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowania, każdą osobę zapraszamy na bezpłatną wizytę kontrolną na której sprawdzamy poprawność adaptacji soczewki.

soczewki olsztyn

 

alcon   acuvue coopervision

bausch

 

 

 

 UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.