Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe są wykonane z niezwykle miękkiego oraz cienkiego materiału, który założony bezpośrednio na oko koryguje wadę wzroku z taką samą skutecznością jak tradycyjne okulary. Dodatkowo nie parują, nie zachlapią się podczas deszczu i nie zsuwają się z nosa.

Soczewki mogą być jednodniowe, jeśli chcemy ich używać sporadycznie lub cenimy sobie higienę i bezpieczeństwo. Wielokrotnego użytku, na przykład dwutygodniowe lub miesięczne. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne dla osób noszących soczewki codziennie. W jednym i drugim przypadku ważne jest używanie okularów korekcyjnych po zdjęciu soczewek, tak aby nasze oczy odpoczęły, a my abyśmy mogli cieszyć się komfortowym widzeniem.

W Salonach Optycznych OKULIK, w trakcie wizyty nauczymy Cię zakładania, zdejmowania oraz zasad pielęgnacji związanych z użytkowaniem soczewek kontaktowych. Otrzymasz również bezpłatny zestaw soczewek próbnych. Dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowania, każdą osobę zapraszamy na bezpłatną wizytę kontrolną na której sprawdzamy poprawność adaptacji soczewki.

 

  

 

 

 

 UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.