Transitions

Transitions to soczewki z Twoją korekcją, które barwią się na zewnątrz w zależności od ilości światła. Dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, dzięki czemu czujesz się zawsze komfortowo. Występują również w wersji Transitions XTRACTIVE. Stają się one umiarkowanie ciemne nawet za szybą samochodu. Na zewnątrz są bardzo ciemne, zapewniając maksymalną ochronę przed słońcem. Wewnątrz pomieszczenia zachowują się jak zwykłe okulary. Używając szkieł Transitions nie tracimy czasu na zmianę okularów na przeciwsłoneczne wychodząc na zewnątrz. Soczewki dostosowują się do rodzaju oświetlenia, po zabarwieniu wyglądają jak okulary przeciwsłoneczne, eliminują marszczenie się  i chroniąc delikatną skórę wokół oczu.

Decydując o zabarwieniu soczewek Transitions mamy do wyboru szeroką paletę barw, dzięki czemu możemy podkreślić modny wygląd, a okulary będą bardzo stylowe. Pięknie prezentują się np. barwy niebieskie, fioletowe, różowe, miedziane jak również grafit i brąz. Dodatkowo szkła transitions mogą wyglądać jak „lustrzanki”. Możliwości wyboru jest bardzo dużo.

 

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.