Naprawa okularów – Olsztyn

Nawet najlepsze okulary renomowanych marek mogą ulec uszkodzeniu w wyniku długiego użytkowania, przygniecenia, upadku z wysokości czy też nieprawidłowego przechowywania. Choć wydaje się, że po takich zdarzeniach nie ma już dla nich nadziei, niektóre uszkodzenia z powodzeniem można usunąć. Wystarczy tylko powierzyć naprawę i serwis okularów profesjonalnym optykom. Olszyn może liczyć na wsparcie salonu optycznego Okulik, gdzie serwis jest nierozerwalnie połączony ze doborem, który od lat specjalizuje się w serwisowaniu okularów różnych marek.

Serwis okularów w Olsztynie

W Olsztynie znajduje się salon optyczny Okulik, którego pracownicy mają bogate doświadczenie w serwisowaniu okularów, a przy naprawach wykazują się wyjątkową starannością. Regulacja, dokręcanie śrubek, przeprowadzanie drobnych napraw, wymiana nosków oraz mycie wraz z dezynfekcją w myjce ultradźwiękowej zdecydowanie poprawia wygląd naszych okularów oraz komfort ich użytkowania.

Gdzie naprawić okulary?

Nasz salon optyczny w Olsztynie to miejsce, w którym zyskasz kompleksowe wsparcie we wszystkim, co związane z okularami. Serwis oraz drobne naprawy zwykle wykonujemy od ręki. W przypadku konieczności zamówienia dodatkowych części czas naprawy okularów może wydłużyć się do kilku dni roboczych. Przykładamy wagę do szczegółów i dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami, dlatego oddając okulary w nasze ręce, możesz mieć pewność, że zostaną one dobrze naprawione. Do naszego salonu optycznego w Olsztynie zapraszamy także mieszkańców pobliskich miejscowości, takich jak Szczytno, Ostróda, Nidzica czy Mrągowo.

Serwis okularów w Olsztynie

Serwis okularów warto przeprowadzać regularnie. Codzienne noszenie okularów, wielokrotne składanie ich i odstawianie na twardy blat biurka sprawiają, że z czasem mogą pojawić się na nich zarysowania, odpryski czy zanieczyszczenia. Może także dojść do rozregulowania drobnych elementów. Usunięcie w porę tego typu usterek pomaga zapobiec sytuacji, w której okulary popsują się w najmniej odpowiednim momencie. Odwiedzając regularnie nasz salon optyczny w Olszynie, zadbasz o swoje okulary, a my sprawimy, że zawsze będą w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Naprawa oprawek okularów w Olsztynie

Oto najczęstsze czynności, które wykonujemy w ramach naprawy okularów:

  • wymiana lub naprawa fleksów (teleskopów) w zausznikach,
  • wymiana nanośników,
  • klejenie opraw plastikowych,
  • spawanie lub wtapianie nowych zawiasów,
  • wymiana pękniętych żyłek,
  • wymiana końcówek zauszników,
  • przywiercanie śrubek,
  • wyprofilowanie oprawy,
  • doginanie zauszników

Optyk w Olsztynie czy samodzielna naprawa?

Nie zaleca się podejmowania prób samodzielnej naprawy okularów. Aby nie ryzykować porysowania okularów lepiej powierzyć ich naprawę profesjonalnemu optykowi. W Olszynie znajdziesz doświadczonych fachowców, którzy są dostępni w salonie optycznym Okulik w dni powszednie od 10:00 do 18:00, a w soboty w godzinach 10:00–14:00.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.