Okulary progresywneOkulary progresywne, poprzez specjalną konstrukcję soczewki okularowej, pozwalają na swobodne widzenie obiektów znajdujących się blisko naszych oczu (np. czytany tekst), przedmiotów nieco oddalanych jak np. ceny na półce sklepowej oraz wyraźne widzenie rzeczy od nas znacznie oddalonych. Można wyróżnić 3 strefy patrzenia przez szkła progresywne. Dołem soczewki widzimy rzeczy, które są blisko nas, środkiem patrzymy na odległości tzw. pośrednie, a górą soczewki widzimy obraz, który jest od nas oddalony. Takie ułożenie związane jest z naturalnym patrzeniem człowieka, gdzie wzrok opuszczamy lub podnosimy w zależności od tego na co chcemy spojrzeć. 
Soczewki progresywne niwelują skutki zmian, które zachodzą w naszych oczach, związanych ze zmniejszeniem elastyczności soczewki oka. W okularach progresywnych nadal możemy cieszyć się dobrym wzrokiem i wyraźnie widzieć wszystkie obiekty na które spojrzymy bez względu na odległość – bardzo bliską lub dalszą. 
Poziom zadowolenia z użytkowania okularów progresywnych zależy od odpowiedniego ich dopasowania oraz jakości konstrukcji soczewki okularowej.
W Salonach Optycznych OKULIK gwarancją odpowiedniego dopasowania okularów progresywnych jest profesjonalnie przeprowadzone optometryczne badanie wzroku oraz wykonanie szeregu pomiarów na specjalnym urządzeniu Visiofice. Dopiero wtedy, mając informacje o indywidulanych preferencjach związanych z patrzeniem, zamawiane są soczewki okularowe, które są idealnie dopasowane do potrzeb wzrokowych danej osoby. Profesjonalny montaż soczewek w wybranej oprawce okularowej sprawia, że widzenie jest idealne i powoduje zadowolenie użytkownika. 
Gwarancja adaptacji – stosowana przez nasze Salony Optyczne gwarantuje pełną satysfakcję z wykonanych przez nas okularów.  Szczegóły gwarancji adaptacji dostępne są w Salonach Optycznych OKULIK.


 

 UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.