TWOJA METAMORFOZA

CZY OKULARY MOGĄ BYĆ INSPIRACJĄ DO METAMORFOZY?! TAK, O ILE DOBOREM OPRAWEK ZAJMĄ SIĘ SPECJALIŚCI — STYLISTKI OKULAROWE Z SALONU OPTYCZNEGO OKULIK.

Okulary swoim kształtem, kolorem i charakterem świetnie podkreślają każdą stylizację, a także mogą ją zainspirować. Przekonała się o tym pani Ula, która skorzystała z metamorfozy w Salonie Optycznym OKULIK. Kierowanie się zasadami stylizacji okularowej oraz bazowanie na doświadczeniu i niebywałej intuicji stylistek dało efekt, który zachwycił panią Ulę.

Dorota Małecka i Mariola Ejsmond — certyfikowane stylistki okularowe w Salonie Optycznym OKULIK

Na początku był kształt Dobór oprawek należy rozpocząć od określenia kształtu twarzy i jej proporcji. Pani Ula ma piękną twarz na bazie sześciokąta. Dobierając odpowiedni kształt okularów, z łatwością można podkreślić atuty naszej urody lub ukryć elementy, z których jesteśmy mniej zadowoleni. W przypadku pani Uli należy dobrać oprawki, które swoim kształtem odwrócą uwagę od wysokiego czoła. Delikatnie opadające zewnętrzne kąciki oczu sprawiają, że twarz wydaje się smutna. Dobrze dobrana oprawa typu „kocie oko” lub „motyl” zminimalizuje ten efekt. Należy pamiętać, że sami jesteśmy w stanie nadać charakter własnemu stylowi; zaokrąglone oprawy złagodzą rysy, natomiast kanciaste wyostrzą.

Kolejny krok to analiza kolorystyczna i zdefiniowanie typu urody Kolor może dodać blasku lub przygasić urodę. Stosując złoto-srebrną folię i koła kolorystyczne, które wykorzystywane są w Salonie Optycznym OKULIK, stylistki określają, jaki kolor najbardziej pasuje do danej osoby. W pierwszym etapie, dzięki folii został określony odcień skóry klientki. Następnie dzięki kołom doprecyzowana została gama kolorów, najbardziej pasujących do pani Uli, podkreślająca jej urodę oraz temperament.

Propozycje stylizacji Czarne oprawy z delikatnymi, złotymi elementami. Bez względu na to, jaki kolor ubrań wybierze nasza klientka, dopełnią każdą stylizację, zarówno tę codzienną, jak i wieczorową. Stylizacja świetnie podkreśla kobiecość pani Uli oraz jej optymizm i energiczność.

Druga propozycja dla typu urody, jaki reprezentuje Pani Ula, to odważna oprawa w kolorze kobaltowym. Jej koci kształt dodaje kobiecości, a kolor pięknie podkreśla tęczówkę oka. Ozdobny zausznik sprawia, że sama oprawa może stanowić element biżuterii. Stylizacja doskonale wydobywa siłę i zdecydowanie pani Uli.

Okulary to wyrafi nowany dodatek, który łączy w sobie komfort widzenia świata oraz sposób, w jaki jesteśmy postrzegani. W ich doborze nie ma miejsca na przypadek.

 

 

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.